zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria II Sulejówek
3:4
Dolcan II Ząbki
PKS Radość
1:7
Grom Warszawa
Sokół Serock
0:0
ŁKS Łochów
Bór Regut
1:3
Dąb Wieliszew
Legion Warszawa
0:1
Drukarz Warszawa
Józefovia Józefów
0:3
Vulcan Wólka Mlądzka
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
1:2
KS II Legionovia Legionowo
Bóbr Tłuszcz
5:2
AKS Mewa Krubin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria II Sulejówek
3:1
AKS Mewa Krubin
Dolcan II Ząbki
6:3
Bór Regut
Bóbr Tłuszcz
6:2
ŁKS Łochów
Vulcan Wólka Mlądzka
1:0
Sokół Serock
Drukarz Warszawa
2:1
PKS Radość
Grom Warszawa
3:0
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
KS II Legionovia Legionowo
2:1
Józefovia Józefów
Dąb Wieliszew
1:1
Legion Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
4:3
AKS Mewa Krubin
PKS Radość
1:1
Dąb Wieliszew
Legion Warszawa
3:6
Dolcan II Ząbki
Józefovia Józefów
0:1
Grom Warszawa
Sokół Serock
5:2
KS II Legionovia Legionowo
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
0:7
Drukarz Warszawa
ŁKS Łochów
0:3*
Vulcan Wólka Mlądzka
Victoria II Sulejówek
4:0
Bóbr Tłuszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan II Ząbki
4:3
PKS Radość
Legion Warszawa
3:1
AKS Mewa Krubin
Drukarz Warszawa
2:0
Józefovia Józefów
Dąb Wieliszew
2:1
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
KS II Legionovia Legionowo
3:1
ŁKS Łochów
Grom Warszawa
3:1
Sokół Serock
Victoria II Sulejówek
5:2
Bór Regut
Bóbr Tłuszcz
8:3
Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
4:2
Bóbr Tłuszcz
Józefovia Józefów
4:1
Dąb Wieliszew
PKS Radość
0:1
AKS Mewa Krubin
Sokół Serock
1:0
Drukarz Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
1:1
KS II Legionovia Legionowo
ŁKS Łochów
2:1
Grom Warszawa
Legion Warszawa
3:1
Victoria II Sulejówek
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
0:5
Dolcan II Ząbki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan II Ząbki
2:4
Józefovia Józefów
Drukarz Warszawa
0:1
ŁKS Łochów
Grom Warszawa
2:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Bór Regut
5:0
Legion Warszawa
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
4:0
AKS Mewa Krubin
Bóbr Tłuszcz
5:2
KS II Legionovia Legionowo
Dąb Wieliszew
4:1
Sokół Serock
Victoria II Sulejówek
1:1
PKS Radość
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
3:1
Bór Regut
Legion Warszawa
4:2
Bóbr Tłuszcz
Sokół Serock
1:2
Dolcan II Ząbki
Józefovia Józefów
7:0
AKS Mewa Krubin
Vulcan Wólka Mlądzka
2:2
Drukarz Warszawa
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
1:1
Victoria II Sulejówek
KS II Legionovia Legionowo
5:0
Grom Warszawa
ŁKS Łochów
3:0*
Dąb Wieliszew
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Warszawa
2:4
PKS Radość
Dąb Wieliszew
2:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Drukarz Warszawa
1:0
KS II Legionovia Legionowo
Bóbr Tłuszcz
2:4
Grom Warszawa
Sokół Serock
3:2
AKS Mewa Krubin
Dolcan II Ząbki
13:2
ŁKS Łochów
Victoria II Sulejówek
2:3
Józefovia Józefów
Bór Regut
3:8
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
3:1
Bóbr Tłuszcz
Józefovia Józefów
3:0
Bór Regut
Sokół Serock
5:0
Victoria II Sulejówek
Grom Warszawa
0:7
Drukarz Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
3:6
Dolcan II Ząbki
KS II Legionovia Legionowo
0:3*
Dąb Wieliszew
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2:1
Legion Warszawa
ŁKS Łochów
3:0*
AKS Mewa Krubin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan II Ząbki
1:0
KS II Legionovia Legionowo
Legion Warszawa
4:3
Józefovia Józefów
Bór Regut
0:0
Sokół Serock
Bóbr Tłuszcz
2:1
Drukarz Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
11:1
AKS Mewa Krubin
Victoria II Sulejówek
3:4
ŁKS Łochów
Dąb Wieliszew
4:1
Grom Warszawa
PKS Radość
4:0
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
9:2
Dąb Wieliszew
Józefovia Józefów
2:2
PKS Radość
Sokół Serock
1:1
Legion Warszawa
Grom Warszawa
1:6
Dolcan II Ząbki
Vulcan Wólka Mlądzka
7:0
Victoria II Sulejówek
KS II Legionovia Legionowo
3:0
AKS Mewa Krubin
ŁKS Łochów
1:2
Bór Regut
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
0:1
Bóbr Tłuszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
0:2
Sokół Serock
Legion Warszawa
3:2
ŁKS Łochów
Grom Warszawa
6:4
AKS Mewa Krubin
Bóbr Tłuszcz
0:1
Dąb Wieliszew
Vulcan Wólka Mlądzka
2:1
Bór Regut
Dolcan II Ząbki
2:2
Drukarz Warszawa
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
1:1
Józefovia Józefów
Victoria II Sulejówek
0:5
KS II Legionovia Legionowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
10:0
AKS Mewa Krubin
Sokół Serock
2:1
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Vulcan Wólka Mlądzka
4:0
Legion Warszawa
Grom Warszawa
5:2
Victoria II Sulejówek
KS II Legionovia Legionowo
8:2
Bór Regut
Józefovia Józefów
1:2
Bóbr Tłuszcz
Dąb Wieliszew
1:2
Dolcan II Ząbki
ŁKS Łochów
2:0
PKS Radość
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
2:2
Vulcan Wólka Mlądzka
Bór Regut
2:3
Grom Warszawa
Dąb Wieliszew
3:2
AKS Mewa Krubin
Bóbr Tłuszcz
2:7
Dolcan II Ząbki
Legion Warszawa
2:4
KS II Legionovia Legionowo
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
0:3*
ŁKS Łochów
Józefovia Józefów
2:1
Sokół Serock
Victoria II Sulejówek
0:5
Drukarz Warszawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Legionovia Legionowo
1:2
PKS Radość
Vulcan Wólka Mlądzka
4:5
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Serock
2:2
Bóbr Tłuszcz
Dąb Wieliszew
6:1
Victoria II Sulejówek
Drukarz Warszawa
4:0
Bór Regut
Grom Warszawa
7:1
Legion Warszawa
Dolcan II Ząbki
13:0
AKS Mewa Krubin
ŁKS Łochów
2:5
Józefovia Józefów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
4:0
PKS Radość
Vulcan Wólka Mlądzka
2:5
Józefovia Józefów
Dąb Wieliszew
0:0
Bór Regut
Drukarz Warszawa
6:0
Legion Warszawa
Dolcan II Ząbki
5:1
Victoria II Sulejówek
AKS Mewa Krubin
3:2
Bóbr Tłuszcz
ŁKS Łochów
0:1
Sokół Serock
KS II Legionovia Legionowo
3:0*
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
3:1
Drukarz Warszawa
Sokół Serock
4:2
Vulcan Wólka Mlądzka
Józefovia Józefów
0:2
KS II Legionovia Legionowo
Bór Regut
0:3
Dolcan II Ząbki
Legion Warszawa
1:1
Dąb Wieliszew
AKS Mewa Krubin
2:2
Victoria II Sulejówek
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
0:6
Grom Warszawa
ŁKS Łochów
1:1
Bóbr Tłuszcz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Legionovia Legionowo
1:4
Sokół Serock
Dąb Wieliszew
3:0
PKS Radość
Drukarz Warszawa
6:2
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
AKS Mewa Krubin
2:4
Bór Regut
Bóbr Tłuszcz
5:0
Victoria II Sulejówek
Vulcan Wólka Mlądzka
3:0
ŁKS Łochów
Grom Warszawa
1:0
Józefovia Józefów
Dolcan II Ząbki
1:1
Legion Warszawa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
1:2
Dąb Wieliszew
Bór Regut
2:2
Victoria II Sulejówek
Józefovia Józefów
1:4
Drukarz Warszawa
PKS Radość
0:0
Dolcan II Ząbki
AKS Mewa Krubin
3:1
Legion Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
4:3
Bóbr Tłuszcz
ŁKS Łochów
1:1
KS II Legionovia Legionowo
Sokół Serock
1:2
Grom Warszawa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria II Sulejówek
1:1
Legion Warszawa
AKS Mewa Krubin
3:3
PKS Radość
Bóbr Tłuszcz
2:0
Bór Regut
Dolcan II Ząbki
5:2
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
KS II Legionovia Legionowo
3:4
Vulcan Wólka Mlądzka
Grom Warszawa
5:0
ŁKS Łochów
Drukarz Warszawa
7:2
Sokół Serock
Dąb Wieliszew
3:0
Józefovia Józefów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Serock
2:0
Dąb Wieliszew
Legion Warszawa
0:2
Bór Regut
Józefovia Józefów
0:2
Dolcan II Ząbki
AKS Mewa Krubin
0:4
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość
6:1
Victoria II Sulejówek
Vulcan Wólka Mlądzka
0:0
Grom Warszawa
KS II Legionovia Legionowo
3:1
Bóbr Tłuszcz
ŁKS Łochów
0:1
Drukarz Warszawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
2:1
PKS Radość
Drukarz Warszawa
4:1
Vulcan Wólka Mlądzka
Bóbr Tłuszcz
2:4
Legion Warszawa
Grom Warszawa
1:0
KS II Legionovia Legionowo
AKS Mewa Krubin
0:3
Józefovia Józefów
Dąb Wieliszew
3:0*
ŁKS Łochów
Victoria II Sulejówek
3:0
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Dolcan II Ząbki
3:0
Sokół Serock
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
5:0
Bóbr Tłuszcz
KS II Legionovia Legionowo
1:2
Drukarz Warszawa
ŁKS Łochów
0:6
Dolcan II Ząbki
PKS Radość
0:2
Legion Warszawa
AKS Mewa Krubin
1:2
Sokół Serock
Vulcan Wólka Mlądzka
2:3
Dąb Wieliszew
Józefovia Józefów
1:2
Victoria II Sulejówek
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
0:1
Bór Regut
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
2:2
Grom Warszawa
Bóbr Tłuszcz
1:2
PKS Radość
Dolcan II Ząbki
3:2
Vulcan Wólka Mlądzka
Legion Warszawa
3:0*
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Dąb Wieliszew
3:0*
KS II Legionovia Legionowo
AKS Mewa Krubin
3:2
ŁKS Łochów
Bór Regut
5:3
Józefovia Józefów
Victoria II Sulejówek
1:2
Sokół Serock
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
2:0
Bóbr Tłuszcz
AKS Mewa Krubin
2:2
Vulcan Wólka Mlądzka
Grom Warszawa
0:3
Dąb Wieliszew
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
1:2
PKS Radość
Sokół Serock
2:3
Bór Regut
Józefovia Józefów
2:1
Legion Warszawa
ŁKS Łochów
0:3*
Victoria II Sulejówek
KS II Legionovia Legionowo
6:0
Dolcan II Ząbki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria II Sulejówek
1:2
Vulcan Wólka Mlądzka
AKS Mewa Krubin
6:7
KS II Legionovia Legionowo
Bóbr Tłuszcz
1:2
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Dolcan II Ząbki
3:0*
Grom Warszawa
Dąb Wieliszew
1:2
Drukarz Warszawa
Legion Warszawa
4:2
Sokół Serock
Bór Regut
2:2
ŁKS Łochów
PKS Radość
2:0
Józefovia Józefów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łochów
0:5
Legion Warszawa
Józefovia Józefów
1:3
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Drukarz Warszawa
3:5
Dolcan II Ząbki
AKS Mewa Krubin
1:6
Grom Warszawa
Sokół Serock
1:1
PKS Radość
Dąb Wieliszew
5:1
Bóbr Tłuszcz
Bór Regut
0:1
Vulcan Wólka Mlądzka
KS II Legionovia Legionowo
3:0*
Victoria II Sulejówek
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
0:1
KS II Legionovia Legionowo
Victoria II Sulejówek
0:5
Grom Warszawa
PKS Radość
4:0
ŁKS Łochów
AKS Mewa Krubin
1:8
Drukarz Warszawa
Legion Warszawa
2:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Bóbr Tłuszcz
4:1
Józefovia Józefów
Dolcan II Ząbki
0:3
Dąb Wieliszew
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
4:2
Sokół Serock
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
1:3
Bór Regut
Sokół Serock
4:0
Józefovia Józefów
Drukarz Warszawa
3:0*
Victoria II Sulejówek
AKS Mewa Krubin
1:6
Dąb Wieliszew
Dolcan II Ząbki
4:1
Bóbr Tłuszcz
Vulcan Wólka Mlądzka
1:0
PKS Radość
KS II Legionovia Legionowo
7:1
Legion Warszawa
ŁKS Łochów
0:4
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
3:3
Drukarz Warszawa
Victoria II Sulejówek
2:3
Dąb Wieliszew
Józefovia Józefów
1:2
ŁKS Łochów
PKS Radość
2:1
KS II Legionovia Legionowo
AKS Mewa Krubin
5:7
Dolcan II Ząbki
Bóbr Tłuszcz
0:0
Sokół Serock
Legion Warszawa
4:2
Grom Warszawa
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2:1
Vulcan Wólka Mlądzka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij