Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP LG Biali
3:0
Znicz Pruszków U-12
Escola Varsovia Warszawa
3:0
Pogoń Siedlce U-12
AP LG Zieloni
0:1
Resovia Rzeszów U-12
Arka Gdynia U-12
3:0
AP Reissa U-12
Elana Toruń U-12
0:2
Warta Poznań U-12
Jagiellonia Białystok U-12
0:0
Talent Białystok U-12
Pogoń Szczecin U-12
1:0
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów U-12
1:1
AP LG Biali
Znicz Pruszków U-12
1:4
Pogoń Siedlce U-12
AP LG Zieloni
1:1
AP Reissa U-12
Escola Varsovia Warszawa
1:0
Warta Poznań U-12
Arka Gdynia U-12
1:0
Talent Białystok U-12
Elana Toruń U-12
1:5
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12
Jagiellonia Białystok U-12
0:2
Pogoń Szczecin U-12
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP LG Biali
2:0
Pogoń Siedlce U-12
Resovia Rzeszów U-12
1:1
AP Reissa U-12
Znicz Pruszków U-12
0:0
Warta Poznań U-12
AP LG Zieloni
0:1
Talent Białystok U-12
Escola Varsovia Warszawa
1:1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12
Arka Gdynia U-12
2:0
Pogoń Szczecin U-12
Elana Toruń U-12
1:0
Jagiellonia Białystok U-12
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa U-12
0:5
AP LG Biali
Pogoń Siedlce U-12
0:0
Warta Poznań U-12
Resovia Rzeszów U-12
1:3
Talent Białystok U-12
Znicz Pruszków U-12
0:2
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12
AP LG Zieloni
0:1
Pogoń Szczecin U-12
Escola Varsovia Warszawa
1:0
Jagiellonia Białystok U-12
Arka Gdynia U-12
0:0
Elana Toruń U-12
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP LG Biali
1:1
Warta Poznań U-12
AP Reissa U-12
2:0
Talent Białystok U-12
Pogoń Siedlce U-12
0:1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12
Resovia Rzeszów U-12
1:1
Pogoń Szczecin U-12
Znicz Pruszków U-12
0:1
Jagiellonia Białystok U-12
AP LG Zieloni
1:3
Elana Toruń U-12
Escola Varsovia Warszawa
0:0
Arka Gdynia U-12
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Talent Białystok U-12
0:2
AP LG Biali
AP Reissa U-12
0:1
Pogoń Szczecin U-12
Warta Poznań U-12
0:0
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12
Pogoń Siedlce U-12
0:1
Jagiellonia Białystok U-12
Resovia Rzeszów U-12
2:1
Elana Toruń U-12
Znicz Pruszków U-12
0:2
Arka Gdynia U-12
AP LG Zieloni
0:1
Escola Varsovia Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP LG Biali
1:1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12
Talent Białystok U-12
0:3
Pogoń Szczecin U-12
AP Reissa U-12
1:0
Elana Toruń U-12
Warta Poznań U-12
0:0
Jagiellonia Białystok U-12
Pogoń Siedlce U-12
0:5
Arka Gdynia U-12
Resovia Rzeszów U-12
0:0
Escola Varsovia Warszawa
Znicz Pruszków U-12
3:0
AP LG Zieloni
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin U-12
0:1
AP LG Biali
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12
0:0
Jagiellonia Białystok U-12
Warta Poznań U-12
0:2
Arka Gdynia U-12
Talent Białystok U-12
0:1
Elana Toruń U-12
AP Reissa U-12
0:2
Escola Varsovia Warszawa
Pogoń Siedlce U-12
2:0
AP LG Zieloni
Resovia Rzeszów U-12
0:4
Znicz Pruszków U-12
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP LG Biali
1:0
Jagiellonia Białystok U-12
Pogoń Szczecin U-12
1:1
Elana Toruń U-12
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12
0:1
Arka Gdynia U-12
Warta Poznań U-12
0:0
AP LG Zieloni
Talent Białystok U-12
0:0
Escola Varsovia Warszawa
Pogoń Siedlce U-12
0:0
Resovia Rzeszów U-12
AP Reissa U-12
0:2
Znicz Pruszków U-12
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń U-12
0:3
AP LG Biali
Jagiellonia Białystok U-12
1:1
Arka Gdynia U-12
Pogoń Szczecin U-12
0:0
Escola Varsovia Warszawa
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12
2:0
AP LG Zieloni
Talent Białystok U-12
0:2
Znicz Pruszków U-12
Warta Poznań U-12
0:1
Resovia Rzeszów U-12
AP Reissa U-12
1:2
Pogoń Siedlce U-12
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP LG Biali
0:1
Arka Gdynia U-12
Elana Toruń U-12
0:0
Escola Varsovia Warszawa
Jagiellonia Białystok U-12
1:2
AP LG Zieloni
Pogoń Szczecin U-12
0:0
Znicz Pruszków U-12
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12
2:1
Resovia Rzeszów U-12
Warta Poznań U-12
3:1
AP Reissa U-12
Talent Białystok U-12
0:2
Pogoń Siedlce U-12
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia Warszawa
1:0
AP LG Biali
Jagiellonia Białystok U-12
1:0
Resovia Rzeszów U-12
Arka Gdynia U-12
0:0
AP LG Zieloni
Elana Toruń U-12
0:0
Znicz Pruszków U-12
Pogoń Szczecin U-12
1:1
Pogoń Siedlce U-12
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12
2:0
AP Reissa U-12
Talent Białystok U-12
0:3
Warta Poznań U-12
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP LG Biali
0:0
AP LG Zieloni
Escola Varsovia Warszawa
1:0
Znicz Pruszków U-12
Arka Gdynia U-12
0:0
Resovia Rzeszów U-12
Elana Toruń U-12
0:1
Pogoń Siedlce U-12
Jagiellonia Białystok U-12
1:0
AP Reissa U-12
Pogoń Szczecin U-12
0:0
Warta Poznań U-12
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski U-12
2:0
Talent Białystok U-12
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości