Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
AP Reissa Poznań
AP Reissa Poznań 6 18 20 - 0 6 0 0
2
KS Hutnik Kraków
KS Hutnik Kraków 6 10 13 - 4 3 1 2
3
Agape Białołęka
Agape Białołęka 6 9 7 - 3 2 3 1 1 3 3 - 0
4
Akademia Piłkarska Andrespolia II
Akademia Piłkarska Andrespolia II 6 9 3 - 12 3 0 3 1 0 0 - 3
5
ROW 1964 Rybnik
ROW 1964 Rybnik 6 8 6 - 5 2 2 2
6
Lukam Skoczów
Lukam Skoczów 6 5 3 - 9 1 2 3
7
AP Team Gliwice II
AP Team Gliwice II 6 0 0 - 19 0 0 6
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hutnik Kraków
1:0
Lukam Skoczów
ROW 1964 Rybnik
1:1
Agape Białołęka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
3:0
AP Team Gliwice II
Akademia Piłkarska Andrespolia II
0:3
AP Reissa Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
0:0
KS Hutnik Kraków
Lukam Skoczów
0:1
Akademia Piłkarska Andrespolia II
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
6:0
AP Team Gliwice II
ROW 1964 Rybnik
1:0
KS Hutnik Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
1:1
Lukam Skoczów
ROW 1964 Rybnik
0:1
Akademia Piłkarska Andrespolia II
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
3:0
KS Hutnik Kraków
AP Team Gliwice II
0:1
Lukam Skoczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
3:0
Akademia Piłkarska Andrespolia II
ROW 1964 Rybnik
0:2
AP Reissa Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
1:1
Lukam Skoczów
AP Team Gliwice II
0:6
KS Hutnik Kraków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
0:1
AP Reissa Poznań
Akademia Piłkarska Andrespolia II
1:0
AP Team Gliwice II
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lukam Skoczów
0:5
AP Reissa Poznań
KS Hutnik Kraków
6:0
Akademia Piłkarska Andrespolia II
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
2:0
AP Team Gliwice II
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
ŻAPN Żywiec rocznik 2008
ŻAPN Żywiec rocznik 2008 6 14 7 - 1 4 2 0
2
RAP Radomsko
RAP Radomsko 6 12 8 - 1 3 3 0
3
Akademia Piłkarska Andrespolia I
Akademia Piłkarska Andrespolia I 6 11 8 - 3 3 2 1
4
GKS Bełchatów
GKS Bełchatów 6 10 7 - 6 3 1 2
5
AP Reissa Poznań II
AP Reissa Poznań II 6 5 4 - 7 1 2 3
6
Znicz Kłobuck
Znicz Kłobuck 6 3 2 - 14 1 0 5
7
AP Team Gliwice 2010
AP Team Gliwice 2010 6 2 2 - 6 0 2 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Kłobuck
0:4
GKS Bełchatów
RAP Radomsko
0:0
ŻAPN Żywiec rocznik 2008
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
RAP Radomsko
1:0
AP Team Gliwice 2010
Akademia Piłkarska Andrespolia I
4:0
AP Reissa Poznań II
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
0:3
Akademia Piłkarska Andrespolia I
ŻAPN Żywiec rocznik 2008
1:0
Znicz Kłobuck
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
RAP Radomsko
3:0
Znicz Kłobuck
AP Reissa Poznań II
0:0
AP Team Gliwice 2010
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ŻAPN Żywiec rocznik 2008
2:0
GKS Bełchatów
RAP Radomsko
3:0
Akademia Piłkarska Andrespolia I
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Team Gliwice 2010
0:1
GKS Bełchatów
AP Reissa Poznań II
4:0
Znicz Kłobuck
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ŻAPN Żywiec rocznik 2008
0:0
Akademia Piłkarska Andrespolia I
RAP Radomsko
0:0
AP Reissa Poznań II
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Team Gliwice 2010
1:2
Znicz Kłobuck
RAP Radomsko
1:1
GKS Bełchatów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ŻAPN Żywiec rocznik 2008
2:0
AP Reissa Poznań II
Akademia Piłkarska Andrespolia I
0:0
AP Team Gliwice 2010
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Kłobuck
0:1
Akademia Piłkarska Andrespolia I
GKS Bełchatów
1:0
AP Reissa Poznań II
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ŻAPN Żywiec rocznik 2008
2:1
AP Team Gliwice 2010
Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
2:0
GKS Bełchatów
KS Hutnik Kraków
2:0
Akademia Piłkarska Andrespolia I
ŻAPN Żywiec rocznik 2008
4:0
Akademia Piłkarska Andrespolia II
RAP Radomsko
0:1
Agape Białołęka
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
1:0
Agape Białołęka
ŻAPN Żywiec rocznik 2008
0:1
KS Hutnik Kraków
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hutnik Kraków
0:1
AP Reissa Poznań
ŻAPN Żywiec rocznik 2008
2:0
Agape Białołęka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości