Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
5:0
Naprzód Brwinów
Agape Białołęka
5:1
Bug II Wyszków
Legionovia Legionowo
2:2
Żyrardowianka Żyrardów
Wisła Płock
6:3
ZWAR II Warszawa'07
Wkra Żuromin
3:3
Pegaz Drobin
Korona Ostrołęka
0:3
Znicz Pruszków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Legionovia Legionowo
0:1
Legia Warszawa KS
ZWAR II Warszawa'07
2:2
Korona Ostrołęka
Żyrardowianka Żyrardów
7:2
Pegaz Drobin
Bug II Wyszków
2:2
Wisła Płock
Naprzód Brwinów
2:0
Agape Białołęka
Wkra Żuromin
1:7
Znicz Pruszków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
7:0
Żyrardowianka Żyrardów
Agape Białołęka
3:2
Legionovia Legionowo
Korona Ostrołęka
3:2
Bug II Wyszków
Wisła Płock
0:2
Naprzód Brwinów
Wkra Żuromin
0:3
ZWAR II Warszawa'07
Pegaz Drobin
1:11
Znicz Pruszków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
5:0
Agape Białołęka
Legionovia Legionowo
2:3
Wisła Płock
ZWAR II Warszawa'07
6:0
Pegaz Drobin
Bug II Wyszków
7:0
Wkra Żuromin
Naprzód Brwinów
3:1
Korona Ostrołęka
Żyrardowianka Żyrardów
0:5
Znicz Pruszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
0:3
Żyrardowianka Żyrardów
Korona Ostrołęka
1:3
Legionovia Legionowo
Wisła Płock
0:5
Legia Warszawa KS
Pegaz Drobin
2:3
Bug II Wyszków
Wkra Żuromin
1:7
Naprzód Brwinów
Znicz Pruszków
4:1
ZWAR II Warszawa'07
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
4:0
Korona Ostrołęka
Agape Białołęka
1:0
Wisła Płock
Legionovia Legionowo
7:0
Wkra Żuromin
Żyrardowianka Żyrardów
0:1
ZWAR II Warszawa'07
Naprzód Brwinów
11:0
Pegaz Drobin
Bug II Wyszków
1:2
Znicz Pruszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ZWAR II Warszawa'07
4:1
Bug II Wyszków
Korona Ostrołęka
1:3
Agape Białołęka
Wisła Płock
3:1
Żyrardowianka Żyrardów
Pegaz Drobin
0:8
Legionovia Legionowo
Wkra Żuromin
0:7
Legia Warszawa KS
Znicz Pruszków
3:4
Naprzód Brwinów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
18:0
Pegaz Drobin
Agape Białołęka
1:0
Wkra Żuromin
Żyrardowianka Żyrardów
5:1
Bug II Wyszków
Wisła Płock
1:2
Korona Ostrołęka
Naprzód Brwinów
0:1
ZWAR II Warszawa'07
Legionovia Legionowo
1:4
Znicz Pruszków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ZWAR II Warszawa'07
2:3
Legionovia Legionowo
Korona Ostrołęka
0:0
Żyrardowianka Żyrardów
Bug II Wyszków
1:2
Naprzód Brwinów
Pegaz Drobin
0:11
Agape Białołęka
Wkra Żuromin
1:6
Wisła Płock
Znicz Pruszków
1:4
Legia Warszawa KS
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
4:0
ZWAR II Warszawa'07
Legionovia Legionowo
3:0
Bug II Wyszków
Korona Ostrołęka
6:0
Wkra Żuromin
Żyrardowianka Żyrardów
1:2
Naprzód Brwinów
Wisła Płock
9:0
Pegaz Drobin
Agape Białołęka
2:0
Znicz Pruszków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ZWAR II Warszawa'07
1:2
Agape Białołęka
Bug II Wyszków
1:4
Legia Warszawa KS
Pegaz Drobin
2:4
Korona Ostrołęka
Naprzód Brwinów
3:4
Legionovia Legionowo
Wkra Żuromin
1:5
Żyrardowianka Żyrardów
Znicz Pruszków
3:4
Wisła Płock
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Brwinów
0:0
Legia Warszawa KS
Pegaz Drobin
1:5
Wkra Żuromin
ZWAR II Warszawa'07
2:2
Wisła Płock
Bug II Wyszków
2:4
Agape Białołęka
Żyrardowianka Żyrardów
2:0
Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków
0:3
Korona Ostrołęka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
8:0
Legionovia Legionowo
Agape Białołęka
4:0
Naprzód Brwinów
Korona Ostrołęka
1:2
ZWAR II Warszawa'07
Wisła Płock
6:0
Bug II Wyszków
Pegaz Drobin
2:1
Żyrardowianka Żyrardów
Znicz Pruszków
1:0
Wkra Żuromin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Legionovia Legionowo
3:4
Agape Białołęka
ZWAR II Warszawa'07
5:1
Wkra Żuromin
Żyrardowianka Żyrardów
0:4
Legia Warszawa KS
Bug II Wyszków
1:3
Korona Ostrołęka
Naprzód Brwinów
3:0
Wisła Płock
Znicz Pruszków
20:1
Pegaz Drobin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
0:7
Legia Warszawa KS
Korona Ostrołęka
2:1
Naprzód Brwinów
Wisła Płock
3:3
Legionovia Legionowo
Pegaz Drobin
1:8
ZWAR II Warszawa'07
Wkra Żuromin
0:2
Bug II Wyszków
Znicz Pruszków
1:2
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
7:0
Wisła Płock
Legionovia Legionowo
1:1
Korona Ostrołęka
Żyrardowianka Żyrardów
1:2
Agape Białołęka
Bug II Wyszków
6:1
Pegaz Drobin
Naprzód Brwinów
5:2
Wkra Żuromin
ZWAR II Warszawa'07
1:2
Znicz Pruszków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
ZWAR II Warszawa'07
1:3
Żyrardowianka Żyrardów
Korona Ostrołęka
1:5
Legia Warszawa KS
Wisła Płock
1:2
Agape Białołęka
Pegaz Drobin
0:2
Naprzód Brwinów
Wkra Żuromin
1:7
Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków
3:2
Bug II Wyszków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
3:0
Wkra Żuromin
Agape Białołęka
0:0
Korona Ostrołęka
Legionovia Legionowo
3:0
Pegaz Drobin
Żyrardowianka Żyrardów
1:1
Wisła Płock
Bug II Wyszków
0:5
ZWAR II Warszawa'07
Naprzód Brwinów
1:2
Znicz Pruszków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
ZWAR II Warszawa'07
1:2
Naprzód Brwinów
Korona Ostrołęka
2:0
Wisła Płock
Bug II Wyszków
1:3
Żyrardowianka Żyrardów
Pegaz Drobin
0:10
Legia Warszawa KS
Wkra Żuromin
0:3
Agape Białołęka
Znicz Pruszków
5:2
Legionovia Legionowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
11:1
Pegaz Drobin
Legionovia Legionowo
1:0
ZWAR II Warszawa'07
Żyrardowianka Żyrardów
0:1
Korona Ostrołęka
Wisła Płock
3:1
Wkra Żuromin
Naprzód Brwinów
10:4
Bug II Wyszków
Legia Warszawa KS
4:2
Znicz Pruszków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
ZWAR II Warszawa'07
0:0
Legia Warszawa KS
Bug II Wyszków
1:1
Legionovia Legionowo
Pegaz Drobin
1:7
Wisła Płock
Naprzód Brwinów
1:2
Żyrardowianka Żyrardów
Wkra Żuromin
1:4
Korona Ostrołęka
Znicz Pruszków
4:0
Agape Białołęka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
6:0
Bug II Wyszków
Agape Białołęka
2:1
ZWAR II Warszawa'07
Legionovia Legionowo
6:3
Naprzód Brwinów
Korona Ostrołęka
11:0
Pegaz Drobin
Żyrardowianka Żyrardów
0:0
Wkra Żuromin
Wisła Płock
1:2
Znicz Pruszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości