Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Delta Słupno
Delta Słupno 4 10 9 - 3 3 1 0
2
FS Płońsk
FS Płońsk 4 7 8 - 5 2 1 1
3
AP Cciechanow
AP Cciechanow 4 6 7 - 7 2 0 2 1 3 2 - 1
4
Victoria Sulejówek
Victoria Sulejówek 4 6 4 - 6 2 0 2 1 0 1 - 2
5
Legionovia Legionowo
Legionovia II Legionowo 4 0 1 - 8 0 0 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
Pauza
AP Cciechanow
0:2
Delta Słupno
Legionovia II Legionowo
0:3
FS Płońsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
FS Płońsk
Victoria Sulejówek
1:4
Delta Słupno
AP Cciechanow
3:1
Legionovia II Legionowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Cciechanow
Pauza
Victoria Sulejówek
1:0
FS Płońsk
Delta Słupno
1:0
Legionovia II Legionowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Słupno
Pauza
Victoria Sulejówek
1:0
Legionovia II Legionowo
AP Cciechanow
2:3
FS Płońsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Legionovia II Legionowo
Pauza
Victoria Sulejówek
1:2
AP Cciechanow
FS Płońsk
2:2
Delta Słupno
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Korona Ostrołęka
Korona Ostrołęka 4 9 7 - 3 3 0 1
2
AP Cciechanow
AP II Cciechanow 4 7 3 - 3 2 1 1
3
MKS Polonia Warszawa 2010
MKS Polonia Warszawa 2010 4 6 5 - 3 2 0 2
4
Mławianka Mława
Mławianka Mława 4 4 6 - 5 1 1 2
5
Legionovia Legionowo
Legionovia Legionowo 4 2 1 - 8 0 2 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Warszawa 2010
Pauza
AP II Cciechanow
2:1
Mławianka Mława
Korona Ostrołęka
4:0
Legionovia Legionowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Legionovia Legionowo
MKS Polonia Warszawa 2010
2:1
Mławianka Mława
AP II Cciechanow
0:2
Korona Ostrołęka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Cciechanow
Pauza
MKS Polonia Warszawa 2010
3:0
Legionovia Legionowo
Mławianka Mława
3:0
Korona Ostrołęka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Mławianka Mława
MKS Polonia Warszawa 2010
0:1
Korona Ostrołęka
AP II Cciechanow
0:0
Legionovia Legionowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
Pauza
MKS Polonia Warszawa 2010
0:1
AP II Cciechanow
Mławianka Mława
1:1
Legionovia Legionowo

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Legionovia Legionowo
2:1
Legionovia II Legionowo
Victoria Sulejówek
0:5
Mławianka Mława
AP Cciechanow
0:5
MKS Polonia Warszawa 2010
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Słupno
2:4
AP II Cciechanow
FS Płońsk
0:4
Korona Ostrołęka
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Słupno
1:0
FS Płońsk
AP II Cciechanow
1:2
Korona Ostrołęka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości