Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
Pauza
Victoria Sulejówek
11:7
FC 10 Zgierz
Zawisza WNS Malwee Rzgów
5:2
KS Gniezno
LZS Dragon Bojano
4:6
Team Lębork
KS Futsal Piła
3:5
KS Futsal Oborniki
TAF Toruń
2:1
AZS UG Gdańsk Futsal
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
TAF Toruń
Pauza
KS Gniezno
3:4
LZS Dragon Bojano
AZS UW Warszawa
3:2
Team Lębork
AZS UG Gdańsk Futsal
4:3
KS Futsal Piła
KS Futsal Oborniki
5:1
Victoria Sulejówek
Zawisza WNS Malwee Rzgów
5:6
FC 10 Zgierz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Futsal Piła
Pauza
Victoria Sulejówek
4:6
AZS UG Gdańsk Futsal
Team Lębork
10:3
KS Gniezno
Zawisza WNS Malwee Rzgów
4:4
KS Futsal Oborniki
LZS Dragon Bojano
7:6
FC 10 Zgierz
TAF Toruń
2:3
AZS UW Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
Pauza
AZS UW Warszawa
7:2
KS Gniezno
KS Futsal Oborniki
7:2
LZS Dragon Bojano
FC 10 Zgierz
4:3
Team Lębork
KS Futsal Piła
2:3
TAF Toruń
AZS UG Gdańsk Futsal
3:2
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Pauza
Victoria Sulejówek
5:7
TAF Toruń
KS Gniezno
7:4
FC 10 Zgierz
Team Lębork
6:6
KS Futsal Oborniki
LZS Dragon Bojano
4:4
AZS UG Gdańsk Futsal
KS Futsal Piła
1:6
AZS UW Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
7:2
FC 10 Zgierz
AZS UG Gdańsk Futsal
1:8
Team Lębork
KS Futsal Oborniki
4:0
KS Gniezno
KS Futsal Piła
5:1
Victoria Sulejówek
TAF Toruń
8:3
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
2:8
AZS UW Warszawa
KS Gniezno
0:4
AZS UG Gdańsk Futsal
Zawisza WNS Malwee Rzgów
2:6
KS Futsal Piła
FC 10 Zgierz
3:2
KS Futsal Oborniki
LZS Dragon Bojano
4:6
TAF Toruń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
4:1
KS Futsal Oborniki
AZS UG Gdańsk Futsal
8:4
FC 10 Zgierz
KS Futsal Piła
3:3
LZS Dragon Bojano
TAF Toruń
2:4
Team Lębork
Victoria Sulejówek
6:1
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
- : -
TAF Toruń
KS Futsal Oborniki
- : -
AZS UG Gdańsk Futsal
Team Lębork
- : -
KS Futsal Piła
Zawisza WNS Malwee Rzgów
- : -
AZS UW Warszawa
LZS Dragon Bojano
- : -
Victoria Sulejówek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza WNS Malwee Rzgów
- : -
LZS Dragon Bojano
Victoria Sulejówek
- : -
Team Lębork
AZS UW Warszawa
- : -
AZS UG Gdańsk Futsal
KS Futsal Piła
- : -
KS Gniezno
TAF Toruń
- : -
FC 10 Zgierz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
- : -
Victoria Sulejówek
KS Futsal Oborniki
- : -
TAF Toruń
FC 10 Zgierz
- : -
KS Futsal Piła
LZS Dragon Bojano
- : -
AZS UW Warszawa
Team Lębork
- : -
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
- : -
Zawisza WNS Malwee Rzgów
AZS UG Gdańsk Futsal
- : -
TAF Toruń
KS Futsal Oborniki
- : -
KS Futsal Piła
Team Lębork
- : -
LZS Dragon Bojano
FC 10 Zgierz
- : -
Victoria Sulejówek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
- : -
KS Futsal Oborniki
Team Lębork
- : -
AZS UW Warszawa
FC 10 Zgierz
- : -
Zawisza WNS Malwee Rzgów
LZS Dragon Bojano
- : -
KS Gniezno
KS Futsal Piła
- : -
AZS UG Gdańsk Futsal
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
- : -
Team Lębork
AZS UW Warszawa
- : -
TAF Toruń
AZS UG Gdańsk Futsal
- : -
Victoria Sulejówek
KS Futsal Oborniki
- : -
Zawisza WNS Malwee Rzgów
FC 10 Zgierz
- : -
LZS Dragon Bojano
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
- : -
AZS UW Warszawa
Team Lębork
- : -
FC 10 Zgierz
LZS Dragon Bojano
- : -
KS Futsal Oborniki
KS Futsal Piła
- : -
TAF Toruń
Zawisza WNS Malwee Rzgów
- : -
AZS UG Gdańsk Futsal
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
- : -
KS Futsal Piła
AZS UG Gdańsk Futsal
- : -
LZS Dragon Bojano
KS Futsal Oborniki
- : -
Team Lębork
FC 10 Zgierz
- : -
KS Gniezno
TAF Toruń
- : -
Victoria Sulejówek
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
- : -
KS Futsal Piła
KS Gniezno
- : -
KS Futsal Oborniki
Team Lębork
- : -
AZS UG Gdańsk Futsal
FC 10 Zgierz
- : -
AZS UW Warszawa
Zawisza WNS Malwee Rzgów
- : -
TAF Toruń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
- : -
Victoria Sulejówek
AZS UG Gdańsk Futsal
- : -
KS Gniezno
KS Futsal Oborniki
- : -
FC 10 Zgierz
KS Futsal Piła
- : -
Zawisza WNS Malwee Rzgów
TAF Toruń
- : -
LZS Dragon Bojano
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Futsal Oborniki
- : -
AZS UW Warszawa
Team Lębork
- : -
TAF Toruń
Zawisza WNS Malwee Rzgów
- : -
Victoria Sulejówek
FC 10 Zgierz
- : -
AZS UG Gdańsk Futsal
LZS Dragon Bojano
- : -
KS Futsal Piła
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
- : -
LZS Dragon Bojano
AZS UW Warszawa
- : -
Zawisza WNS Malwee Rzgów
AZS UG Gdańsk Futsal
- : -
KS Futsal Oborniki
KS Futsal Piła
- : -
Team Lębork
TAF Toruń
- : -
KS Gniezno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
- : -
KS Futsal Piła
AZS UG Gdańsk Futsal
- : -
AZS UW Warszawa
Team Lębork
- : -
Victoria Sulejówek
FC 10 Zgierz
- : -
TAF Toruń
LZS Dragon Bojano
- : -
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
- : -
KS Gniezno
AZS UW Warszawa
- : -
LZS Dragon Bojano
Zawisza WNS Malwee Rzgów
- : -
Team Lębork
KS Futsal Piła
- : -
FC 10 Zgierz
TAF Toruń
- : -
KS Futsal Oborniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości