Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Radomiak Radom
0:5
Młodzik Radom
Victoria Sulejówek
2:2
Drukarz Warszawa
UKS 9 Siedlce
6:0
AS RADOMIAK
UKS Białe Orły Warszawa
2:3
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
4:1
SP Radomiak Radom
Drukarz Warszawa
7:2
UKS Białe Orły Warszawa
AS RADOMIAK
1:6
Młodzik Radom
UKS 9 Siedlce
0:1
Victoria Sulejówek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
5:0
AS RADOMIAK
UKS Białe Orły Warszawa
0:2
UKS 9 Siedlce
SP Radomiak Radom
0:6
Drukarz Warszawa
Młodzik Radom
2:3
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 9 Siedlce
5:2
SP Radomiak Radom
Victoria Sulejówek
2:1
UKS Białe Orły Warszawa
Drukarz Warszawa
5:2
Młodzik Radom
AS RADOMIAK
2:3
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Białe Orły Warszawa
2:2
AS RADOMIAK
Żyrardowianka Żyrardów
0:4
Drukarz Warszawa
SP Radomiak Radom
0:7
Victoria Sulejówek
Młodzik Radom
5:2
UKS 9 Siedlce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Białe Orły Warszawa
2:1
SP Radomiak Radom
UKS 9 Siedlce
0:3
Żyrardowianka Żyrardów
AS RADOMIAK
0:3
Drukarz Warszawa
Victoria Sulejówek
3:0
Młodzik Radom
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
3:1
Victoria Sulejówek
Drukarz Warszawa
2:2
UKS 9 Siedlce
Młodzik Radom
3:1
UKS Białe Orły Warszawa
AS RADOMIAK
2:0
SP Radomiak Radom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
7:2
UKS Białe Orły Warszawa
Drukarz Warszawa
1:2
Victoria Sulejówek
Młodzik Radom
5:2
SP Radomiak Radom
AS RADOMIAK
1:2
UKS 9 Siedlce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
2:1
UKS 9 Siedlce
UKS Białe Orły Warszawa
1:4
Drukarz Warszawa
SP Radomiak Radom
0:7
Żyrardowianka Żyrardów
Młodzik Radom
4:0
AS RADOMIAK
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
3:0
Młodzik Radom
AS RADOMIAK
0:8
Victoria Sulejówek
UKS 9 Siedlce
3:0*
UKS Białe Orły Warszawa
Drukarz Warszawa
3:0
SP Radomiak Radom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Białe Orły Warszawa
2:1
Victoria Sulejówek
Żyrardowianka Żyrardów
3:0
AS RADOMIAK
SP Radomiak Radom
1:7
UKS 9 Siedlce
Młodzik Radom
4:2
Drukarz Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
4:0
SP Radomiak Radom
AS RADOMIAK
1:3
UKS Białe Orły Warszawa
UKS 9 Siedlce
0:6
Młodzik Radom
Drukarz Warszawa
2:2
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
1:3
UKS 9 Siedlce
Drukarz Warszawa
9:2
AS RADOMIAK
SP Radomiak Radom
3:0
UKS Białe Orły Warszawa
Młodzik Radom
1:2
Victoria Sulejówek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
2:2
Żyrardowianka Żyrardów
UKS 9 Siedlce
3:1
Drukarz Warszawa
UKS Białe Orły Warszawa
0:4
Młodzik Radom
AS RADOMIAK
3:3
SP Radomiak Radom
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości