Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
4:2
Delta Warszawa
Broń Radom
1:2
Escola Varsovia Warszawa
Ząbkowia Ząbki
5:2
Pogoń Siedlce
Polonia Warszawa
0:1
Legia Warszawa KS
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
2:3
Ząbkowia Ząbki
Broń Radom
1:1
Znicz Pruszków
Delta Warszawa
4:1
Polonia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa
9:2
Pogoń Siedlce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
1:5
Legia Warszawa KS
Znicz Pruszków
1:1
Escola Varsovia Warszawa
Ząbkowia Ząbki
4:3
Delta Warszawa
Polonia Warszawa
4:0
Broń Radom
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
2:3
Polonia Warszawa
Delta Warszawa
10:0
Pogoń Siedlce
Escola Varsovia Warszawa
3:1
Legia Warszawa KS
Broń Radom
2:2
Ząbkowia Ząbki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
1:0
Delta Warszawa
Pogoń Siedlce
1:2
Broń Radom
Ząbkowia Ząbki
3:0
Znicz Pruszków
Polonia Warszawa
0:2
Escola Varsovia Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
2:3
Pogoń Siedlce
Escola Varsovia Warszawa
4:2
Delta Warszawa
Broń Radom
1:2
Legia Warszawa KS
Polonia Warszawa
2:0
Ząbkowia Ząbki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
2:0
Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce
0:0
Polonia Warszawa
Ząbkowia Ząbki
2:2
Escola Varsovia Warszawa
Delta Warszawa
2:0
Broń Radom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia Warszawa
7:0
Broń Radom
Legia Warszawa KS
1:2
Polonia Warszawa
Pogoń Siedlce
2:4
Ząbkowia Ząbki
Delta Warszawa
4:0
Znicz Pruszków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
0:10
Escola Varsovia Warszawa
Polonia Warszawa
1:1
Delta Warszawa
Ząbkowia Ząbki
1:5
Legia Warszawa KS
Znicz Pruszków
2:1
Broń Radom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
7:1
Pogoń Siedlce
Delta Warszawa
4:3
Ząbkowia Ząbki
Escola Varsovia Warszawa
3:0
Znicz Pruszków
Broń Radom
0:0
Polonia Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
0:1
Escola Varsovia Warszawa
Pogoń Siedlce
1:4
Delta Warszawa
Polonia Warszawa
4:1
Znicz Pruszków
Ząbkowia Ząbki
1:2
Broń Radom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Warszawa
4:0
Legia Warszawa KS
Escola Varsovia Warszawa
1:0
Polonia Warszawa
Znicz Pruszków
0:0
Ząbkowia Ząbki
Broń Radom
2:1
Pogoń Siedlce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Warszawa
5:1
Escola Varsovia Warszawa
Legia Warszawa KS
0:0
Broń Radom
Pogoń Siedlce
0:2
Znicz Pruszków
Ząbkowia Ząbki
1:1
Polonia Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
0:1
Delta Warszawa
Polonia Warszawa
- : -
Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków
0:4
Legia Warszawa KS
Escola Varsovia Warszawa
- : -
Ząbkowia Ząbki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości