Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria II Sulejówek
1:2
Ząbkowia Ząbki
Mazur Karczew
0:2
Start Otwock
PWKS Huragan Wołomin
1:2
AP Marcovia Marki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
PWKS Huragan Wołomin
1:4
Start Otwock
AP Marcovia Marki
1:2
Ząbkowia Ząbki
Bug Wyszków
5:0
Victoria II Sulejówek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria II Sulejówek
5:1
Mazur Karczew
Ząbkowia Ząbki
2:2
Bug Wyszków
Start Otwock
7:1
AP Marcovia Marki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
Pauza
Mazur Karczew
0:1
Ząbkowia Ząbki
PWKS Huragan Wołomin
0:1
Victoria II Sulejówek
AP Marcovia Marki
0:4
Bug Wyszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
AP Marcovia Marki
Ząbkowia Ząbki
3:2
PWKS Huragan Wołomin
Bug Wyszków
4:0
Mazur Karczew
Victoria II Sulejówek
2:0
Start Otwock
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Victoria II Sulejówek
AP Marcovia Marki
2:3
Mazur Karczew
Start Otwock
9:2
Ząbkowia Ząbki
PWKS Huragan Wołomin
3:2
Bug Wyszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ząbkowia Ząbki
Pauza
Mazur Karczew
3:0
PWKS Huragan Wołomin
Bug Wyszków
2:1
Start Otwock
Victoria II Sulejówek
4:1
AP Marcovia Marki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug Wyszków
Pauza
Start Otwock
1:0
Mazur Karczew
AP Marcovia Marki
3:4
PWKS Huragan Wołomin
Ząbkowia Ząbki
0:1
Victoria II Sulejówek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Mazur Karczew
Victoria II Sulejówek
1:1
Bug Wyszków
Start Otwock
4:1
PWKS Huragan Wołomin
Ząbkowia Ząbki
2:0
AP Marcovia Marki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
PWKS Huragan Wołomin
Pauza
Mazur Karczew
3:3
Victoria II Sulejówek
AP Marcovia Marki
0:2
Start Otwock
Bug Wyszków
2:1
Ząbkowia Ząbki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Start Otwock
Victoria II Sulejówek
3:0
PWKS Huragan Wołomin
Ząbkowia Ząbki
2:0
Mazur Karczew
Bug Wyszków
5:0
AP Marcovia Marki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Marcovia Marki
Pauza
Mazur Karczew
1:5
Bug Wyszków
Start Otwock
2:3
Victoria II Sulejówek
PWKS Huragan Wołomin
1:0
Ząbkowia Ząbki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria II Sulejówek
Pauza
Mazur Karczew
2:1
AP Marcovia Marki
Bug Wyszków
3:0
PWKS Huragan Wołomin
Ząbkowia Ząbki
1:2
Start Otwock
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ząbkowia Ząbki
AP Marcovia Marki
0:4
Victoria II Sulejówek
PWKS Huragan Wołomin
1:3
Mazur Karczew
Start Otwock
4:1
Bug Wyszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości