Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
1:3
Pilica Białobrzegi
Józefovia Józefów
0:2
Radomiak II Radom
Oskar Przysucha
3:2
Żyrardowianka Żyrardów
MKS Piaseczno
3:3
Wilga Garwolin
KS Raszyn
0:5
Błonianka Błonie
Victoria Sulejówek
3:1
Mazur Karczew
KS Warka
1:1
Mszczonowianka Mszczonów
Znicz II Pruszków
3:1
Unia Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
0:3
MKS Piaseczno
Błonianka Błonie
3:1
Oskar Przysucha
Mazur Karczew
1:1
KS Warka
Mszczonowianka Mszczonów
0:2
Znicz II Pruszków
Wilga Garwolin
1:3
Proch Pionki
Victoria Sulejówek
1:2
Pilica Białobrzegi
Radomiak II Radom
3:2
Żyrardowianka Żyrardów
Unia Warszawa
1:4
KS Raszyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
2:1
Mszczonowianka Mszczonów
Znicz II Pruszków
1:4
Mazur Karczew
Oskar Przysucha
0:0
Unia Warszawa
KS Warka
1:3
Pilica Białobrzegi
Błonianka Błonie
5:0
Żyrardowianka Żyrardów
Proch Pionki
1:1
Józefovia Józefów
Victoria Sulejówek
3:4
Wilga Garwolin
MKS Piaseczno
1:2
Radomiak II Radom
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
4:0
Proch Pionki
Józefovia Józefów
0:3
Victoria Sulejówek
Mszczonowianka Mszczonów
5:2
Oskar Przysucha
Wilga Garwolin
3:3
KS Warka
Mazur Karczew
1:0
KS Raszyn
Unia Warszawa
1:4
Żyrardowianka Żyrardów
Radomiak II Radom
2:2
Błonianka Błonie
Znicz II Pruszków
3:2
Pilica Białobrzegi
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
3:2
Pilica Białobrzegi
Proch Pionki
0:1
Radomiak II Radom
KS Warka
2:1
Józefovia Józefów
Błonianka Błonie
5:0
Unia Warszawa
Oskar Przysucha
3:2
Mazur Karczew
Victoria Sulejówek
1:3
MKS Piaseczno
Żyrardowianka Żyrardów
1:1
Mszczonowianka Mszczonów
Znicz II Pruszków
1:4
Wilga Garwolin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
2:1
KS Raszyn
Mszczonowianka Mszczonów
1:0
Błonianka Błonie
Proch Pionki
0:2
Victoria Sulejówek
Oskar Przysucha
4:4
Pilica Białobrzegi
Mazur Karczew
1:2
Żyrardowianka Żyrardów
MKS Piaseczno
6:1
KS Warka
Radomiak II Radom
4:0
Unia Warszawa
Józefovia Józefów
2:1
Znicz II Pruszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
1:3
Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha
3:1
Wilga Garwolin
KS Warka
3:2
Proch Pionki
KS Raszyn
1:1
Józefovia Józefów
Mazur Karczew
0:3
Błonianka Błonie
Unia Warszawa
0:0
Mszczonowianka Mszczonów
Victoria Sulejówek
3:2
Radomiak II Radom
Znicz II Pruszków
1:2
MKS Piaseczno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
4:1
KS Raszyn
Józefovia Józefów
0:2
Oskar Przysucha
Proch Pionki
2:0
Znicz II Pruszków
Mazur Karczew
2:1
Unia Warszawa
Wilga Garwolin
4:0
Żyrardowianka Żyrardów
Victoria Sulejówek
7:0
KS Warka
Radomiak II Radom
3:1
Mszczonowianka Mszczonów
Pilica Białobrzegi
2:2
Błonianka Błonie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
5:0
Wilga Garwolin
Mszczonowianka Mszczonów
2:1
Mazur Karczew
Oskar Przysucha
2:2
MKS Piaseczno
KS Raszyn
0:1
Proch Pionki
Żyrardowianka Żyrardów
2:2
Józefovia Józefów
KS Warka
1:1
Radomiak II Radom
Unia Warszawa
0:3
Pilica Białobrzegi
Znicz II Pruszków
1:1
Victoria Sulejówek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
0:3
Błonianka Błonie
Proch Pionki
1:1
Oskar Przysucha
Wilga Garwolin
3:0
Unia Warszawa
Pilica Białobrzegi
2:2
Mszczonowianka Mszczonów
KS Warka
0:0
Znicz II Pruszków
Victoria Sulejówek
2:1
KS Raszyn
Radomiak II Radom
1:0
Mazur Karczew
MKS Piaseczno
2:2
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
4:1
Wilga Garwolin
Oskar Przysucha
4:5
Victoria Sulejówek
Unia Warszawa
1:0
Józefovia Józefów
Błonianka Błonie
1:4
MKS Piaseczno
KS Raszyn
1:3
KS Warka
Mazur Karczew
1:2
Pilica Białobrzegi
Żyrardowianka Żyrardów
0:2
Proch Pionki
Znicz II Pruszków
1:1
Radomiak II Radom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Pruszków
0:4
KS Raszyn
Józefovia Józefów
2:0
Mszczonowianka Mszczonów
Proch Pionki
4:5
Błonianka Błonie
Wilga Garwolin
2:1
Mazur Karczew
KS Warka
0:4
Oskar Przysucha
MKS Piaseczno
2:2
Unia Warszawa
Victoria Sulejówek
4:1
Żyrardowianka Żyrardów
Radomiak II Radom
1:0
Pilica Białobrzegi
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
0:0
Radomiak II Radom
Oskar Przysucha
2:1
Znicz II Pruszków
Mszczonowianka Mszczonów
0:3
MKS Piaseczno
Mazur Karczew
1:1
Józefovia Józefów
Żyrardowianka Żyrardów
3:0
KS Warka
Błonianka Błonie
0:3
Victoria Sulejówek
Unia Warszawa
0:0
Proch Pionki
Pilica Białobrzegi
2:0
Wilga Garwolin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
3:0
Unia Warszawa
MKS Piaseczno
1:1
Mazur Karczew
KS Raszyn
0:4
Oskar Przysucha
Józefovia Józefów
1:5
Pilica Białobrzegi
Proch Pionki
1:2
Mszczonowianka Mszczonów
KS Warka
0:3
Błonianka Błonie
Radomiak II Radom
3:1
Wilga Garwolin
Znicz II Pruszków
1:0
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
3:1
Victoria Sulejówek
Oskar Przysucha
1:1
Radomiak II Radom
Mazur Karczew
2:0
Proch Pionki
Żyrardowianka Żyrardów
0:2
KS Raszyn
Unia Warszawa
1:3
KS Warka
Pilica Białobrzegi
2:3
MKS Piaseczno
Błonianka Błonie
4:1
Znicz II Pruszków
Wilga Garwolin
1:0
Józefovia Józefów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości