Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Amur Wilga
1:6
UKS Bródno
Białe Orły Warszawa
5:0
Bug II Wyszków
Legion Warszawa
3:1
Victoria Sulejówek
Ząbkowia Ząbki
0:1
AP Marcovia Marki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ząbkowia Ząbki
0:2
Białe Orły Warszawa
AP Marcovia Marki
2:1
Victoria Sulejówek
Bug II Wyszków
5:2
Amur Wilga
UKS Bródno
5:0
Legion Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
0:3
UKS Bródno
Amur Wilga
2:5
Ząbkowia Ząbki
Białe Orły Warszawa
2:2
AP Marcovia Marki
Legion Warszawa
1:4
Bug II Wyszków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ząbkowia Ząbki
2:2
Legion Warszawa
AP Marcovia Marki
1:0
UKS Bródno
Bug II Wyszków
6:1
Victoria Sulejówek
Białe Orły Warszawa
8:0
Amur Wilga
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
2:3
Ząbkowia Ząbki
Amur Wilga
1:4
AP Marcovia Marki
UKS Bródno
6:0
Bug II Wyszków
Legion Warszawa
0:1
Białe Orły Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ząbkowia Ząbki
0:3
UKS Bródno
AP Marcovia Marki
1:3
Bug II Wyszków
Amur Wilga
2:3
Legion Warszawa
Białe Orły Warszawa
3:0
Victoria Sulejówek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
5:2
Amur Wilga
UKS Bródno
1:3
Białe Orły Warszawa
Legion Warszawa
0:3
AP Marcovia Marki
Bug II Wyszków
1:1
Ząbkowia Ząbki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
1:2
Legion Warszawa
AP Marcovia Marki
0:2
Ząbkowia Ząbki
Bug II Wyszków
1:2
Białe Orły Warszawa
UKS Bródno
6:1
Amur Wilga
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
0:1
AP Marcovia Marki
Amur Wilga
1:1
Bug II Wyszków
Białe Orły Warszawa
1:2
Ząbkowia Ząbki
Legion Warszawa
2:1
UKS Bródno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ząbkowia Ząbki
5:0
Amur Wilga
AP Marcovia Marki
1:2
Białe Orły Warszawa
Bug II Wyszków
2:1
Legion Warszawa
UKS Bródno
3:1
Victoria Sulejówek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
1:5
Bug II Wyszków
Amur Wilga
0:5
Białe Orły Warszawa
Legion Warszawa
0:3
Ząbkowia Ząbki
UKS Bródno
0:1
AP Marcovia Marki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ząbkowia Ząbki
9:0
Victoria Sulejówek
AP Marcovia Marki
2:0
Amur Wilga
Bug II Wyszków
3:2
UKS Bródno
Białe Orły Warszawa
2:0
Legion Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
1:3
Białe Orły Warszawa
Bug II Wyszków
3:0
AP Marcovia Marki
UKS Bródno
1:0
Ząbkowia Ząbki
Legion Warszawa
13:0
Amur Wilga
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ząbkowia Ząbki
1:5
Bug II Wyszków
AP Marcovia Marki
0:1
Legion Warszawa
Amur Wilga
2:9
Victoria Sulejówek
Białe Orły Warszawa
2:1
UKS Bródno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości