Wygrana na trudnym terenie

Po cięzkim boju rozgrywanym na bocznym boisku w Nowym Dworze Mazowieckim Dąb pokonał rezerwy Świtu 2:1.

Początek meczu nie zapowiadał zwycięstwa - zawodnicy z Wieliszewa przez pierwsze 15 minut nie potrafili odnaleźć się na boisku, wskutek czego w 10 minucie jeden z zawodników nowodworzan wykorzystał sytuację sam na sam z Łączyńskim. Stracona bramka podziałała na naszych zawodników orzeźwiająco, a na wyrównanie nie trzeba było długo czekać - dobrym strzałem głową po dośrodkowaniu z bocznej strefy boiska popisał się Jędrych. Do przerwy rezultat nie uległ zmianie.

Drugą połowę rozpoczęliśmy z jedną roszadą w zestawieniu - Wydra zastąpił Koźlińskiego. Młody skrzydłowy robił dużo wiatru na lewym skrzydle, co przyniosło skutek w 65 minucie, kiedy to został sfaulowany w polu karnym. Jedenastkę pewnie wykorzystał nasz kapitan, Rafał Jędrych, zdobywając swoją drugą bramkę w meczu. Po bramce Dąb cofnął się głęboko na swoją połowę, zachęcając miejscowych do natarcia, ci jednak, mimo zmasowanych ataków nie byli w stanie zagrozić naszej bramce. Tak bierna postawa mogła zemścić się w ostatniej minucie, jednak strzał z woleja z 10m w dobrym stylu broni Łączyński. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie, i Dąb mógł dopisać sobie bardzo ważne trzy punkty zdobyte na bardzo trudnym terenie.