Trzecie zwycięstwo z rzędu!

Drużyna z Wieliszewa odnosi trzecie kolejne zwycięstwo z rzędu, tym razem nad Józefovią Józefów.

Spotkanie od samego początku było wyrównane. Piłka szybko przenosiła się z jednej połowy na drugą, w czym nie pomagała słabo przygotowana tego dnia murawa. Obie drużyny stwarzały zagrożenie głównie po stałych fragmentach gry oraz długich wrzutach z autu w pole karne. W 40 minucie Dąb miał rzut wolny z ok. 20 metrów, aczkolwiek dobrze w bramce spisał się Malczewski. Do końca pierwszej połowy miejscowi kibice nie doczekali się goli.

W przerwie trener Topczewski dokonał dwóch zmian: zagrożonego wykluczeniem Zielińskiego zastąpił powracający po kontuzji Chrzanowski, natomiast za Wydrę pojawił się zaczynający tym razem mecz na ławce rezerwowych Piekut, który wprowadził sporo ożywienia w przedniej formacji, a w 55 minucie po rzucie rożnym skierował piłkę do siatki. Niedługo potem za drugą żółtą kartkę został wykluczony grający trener gości, Łukasz Poszalski. Około 75 minuty Józefovia miała najpoważniejszą szansę na zdobycie bramki, jednak centrostrzał z rzutu wolnego jednego z zawodników Józy zatrzymał się na słupku bramki Łączyńskiego. Grający w przewadze miejscowi udokumentowali swoją przewagę w drugiej połowie pod koniec meczu za sprawą Korala oraz drugiej bramki Piekuta.

Drużyna Dębu w rundzie wiosennej pozostaje póki co niepokonana. Warto również zauważyć, iż zespół stracił jedynie 2 gole w 5 meczach, co jest skutkiem solidnej gry w obronie.

Następny mecz już 18 kwietnia o godz. 11:00 w Serocku, kiedy to Dąb zmierzy się z miejscowym Sokołem. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na mecz.

Powiązana galeria: