Dąb Wieliszew 3:0 PKS Radość

Dąb Wieliszew odnosi pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej, pokonując u siebie Parafialny Klub Sportowy Radość 3:0.

Od początku spotkanie było dość wyrównane, jednak ze wskazaniem na przyjezdnych. Stworzyli oni sobie kilka sytuacji, nie potrafili jednak przekuć ich w zdobycz bramkową. A ponieważ niewykorzystane sytuacje się mszczą, pod koniec pierwszej połowy Dąb wyprowadził skuteczną kontrę, otwierając wynik spotkania. Niestety, chwilę przed tym boisko z kontuzją opuścił Michał Krasnowski, którego zastąpił Pierścieniak.

W przerwie trener Topczewski desygnował do gry dwóch nowych zawodników - Olszewskiego zmienił Piórkowski, a za Chojnowskiego na placu pojawił się Koźliński. Od początku drugiej połowy PKS starał się odrobić straty, jednak Dąb umiejętnie kontrolował przebieg meczu, pozwalając gościom się wyszumieć, a następnie umiejętnie wykorzystując luki w defensywie Radości wyprowadził dwie kontry, które skończyły się golami. Parafialni kończyli mecz w "10-tkę", ponieważ przystanie 2:0 drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Jaroszewski.